מטבחים מעוצבים המהפכה של הדור שלנו

בעידן הפוסט מודרנה השם דגש על יופי ונראות, המטבח הוא כבר לא עוד חלל פונקציונלי בלבד. המטבח מהווה את הלב של הבית, את המקום בו מתהווים סיפורים ומבעבעים חיים. המטבח הוא חלל שנחשף אצל רובינו עם רגע כניסתנו הביתה, ולכן חשיבות העיצוב שלו הפכה לעצומה. שילוב בין פונקציונליות ועיצוב יחד מוביל אותנו אל הפתרון האולטימטיבי, מטבחים מעוצבים ונוחים שיתאימו בדיוק לביתכם.
בעבר, המטבח היה צנוע ופשוט, עשוי מחומרי גלם פשוטים ודי בסיסיים, ובנוי כחלל סגור שיחסית הסתיר את פעולות הבישול משאר הבית. בימינו אנו, המחיצה או הקיר שהפרידו בין המטבח לפינת האוכל או הסלון ירדו, והמטבח נפתח לחלל המגורים, לעיני כל. ברגע שהמטבח כבר לא מנותק משאר אזורי הבית, לא רק שהוא גדל באופן משמעותי, אלא שגם הריהוט המצוי בו מכתיב את עיצוב חלל המגורים כולו. השינוי שקרה בשנים האחרונות הוביל את חברות המטבחים, לשים דגש על העיצוב במטבחים ולרהט אותם בצורה מעוצבת ופונקציונלית יחד שמהווה את לב הבית. לכן, צמח המושג "מטבחים מעוצבים" שהפך לסטנדרט בכל בית בישראל. אז אם אתם בדרך להחליף את המטבח הקיים בדירתכם, או להזמין מטבח עבור ביתכם החדש, ישנם מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם בבחירה וקנייה של מטבחים מעוצבים.

כיצד להתאים את המטבח המעוצב לצורכי המשפחה?

הדגש החשוב אצל רבים כאשר הם מזמינים מטבחים מעוצבים, הוא כמובן העיצוב. יחד עם זאת, אין לשכוח את חשיבות מבנה המטבח, והתאמתו לסביבה בה המטבח נמצא. זאת, על אחת כמה וכמה אם התכנונים שלכם הוא לבלות זמן רב בבישולים. זכרו כי המטבח הוא החלל המרכזי בבית, בו מתבצעות פעילויות מרכזיות ושם אתם נמצאים הרבה מאוד מהזמן שלכם. כאשר תתכנו מטבח מעוצב אך אינו שימושי – תגלו, לצערכם, כי כל מטרתו העיקרית מתפספסת. לכן, חשוב כי ההנאה במטבח תהיה גם בשימוש בו ולא רק בשהייה ובמראה. וודאו כי המטבח שהזמנתם יכיל מספיק תאים ומגירות, יהיה נגיש ונוח מבחינת עומקים, גבהים ומרחקים, וכמו כן שיהיה בו גם מספיק מרווח.

איפה הכי כדאי לקנות מטבחים מעוצבים?

אנו מזמינים אתכם לגלרית המטבחים המעוצבים שלנו באתר: יוניק דיזיינס, לשמוע מכם מה מטבח החלומות שלכם, ולנסות להגשים לכם את החלום ביחד איתכם. אנחנו מאמינים שמטבחים מעוצבים הוא הדבר הנכון והמתאים ביותר לכל משפחה בתרבות שבה אנו חיים היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *